Gotowe domy dostępne od ręki.

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest dla Ciebie ważny i chociaż nasze domy budujemy już w kilka miesięcy, to możesz nie chcieć tyle czekać. 

Dlatego proponujemy Ci jeden z naszych domów dostępnych od ręki. Bez czekania. Po prostu wybierz, zamów, a przywieziemy go do Ciebie.

  • dwa podwójne łóżka z widokiem
  • klimatyzacja z funkcją ogrzewania
  • łazienka z prysznicem i toaletą kompostową
  • przestronna kuchnia, lodówka, kuchnia indukcyjna
  • podwyższony stolik jadalny
  • wygodna sofa

Dodatkowo:

  • możliwość rozszerzenia domu o taras

Doświadczenie

Przyjdź, zobacz, wejdź, dotknij

Domy dostępne od ręki to wygodna opcja dla tych, którzy lubią się przymierzyć do nowego wnętrza. Budynki, które tutaj widzisz to realne zdjęcia domów, które czekają, by przewieźć je na Twoją działkę. Wybierz ten, który Ci odpowiada, a przywieziemy go do Ciebie. Pospiesz się, zanim ktoś inny Cię uprzedzi. 

Perfekcja mówi sama za siebie

Klienci, którzy użytkują przygotowane przez nas domy, szybko nabywają do nich zaufania. Dzieje się tak za sprawą tego, że wiemy jak budować trwałe konstrukcje z drewna i starannie dobieramy materiały. Staramy się mieć modele dostępne od ręki, aby szybko mogły trafić w wyjątkowe miejsca.

Trwały i unikalny

Każdy dom budujemy, by był tak samo zachwycający jak poprzedni. Dbamy o to, by był równie funkcjonalny i komfortowo wyposażony. Robimy tak, bo chcemy dostarczać sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z budynku. Każdemu z naszych domów nadajemy jego kolejny, unikalny numer. 

Czasami trzeba poczekać

Bywa, że nasze domy dostępne od ręki sprzedają się szybciej, niż zdążymy je produkować, a na ich realizację trzeba poczekać w kolejce. Możesz go jednak zarezerwować i otrzymać zaraz po tym, jak upewnimy się, że zadbaliśmy o każdy detal.