Idealnie zaprojektowany i gotowy do zamieszkania.

Pinehaus to zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach dom z drewna, gotowy do zamieszkania.

Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne, by zacząć z niego korzystać tuż po postawieniu, łącznie z mydłem i ręcznikami w łazience.

Twój dom zbudujemy ze starannie wybranych materiałów. Dopasujemy go do Twoich potrzeb i funkcji, jakie musi spełnić każdy dom. 

Las

Chcesz wygodnie odpocząć po ciężkim dniu, a może uciec na weekend od miasta? Jeśli szukasz przestrzeni, w której główną rolę gra łóżko, Las jest zaprojektowany dla Ciebie. Ten dom to propozycja dla tych, którzy szukają azylu w otoczeniu przyrody. 

 

Dom

Zamieszkaj w nim na lato, albo na dłużej. W tym domu znajdziesz wszystkie niezbędne pomieszczenia, jak sypialnię, salon, aneks kuchenny i łazienkę. Postaw go tam, gdzie chcesz i ciesz się wygodną przestrzenią, w której niczego nie brakuje. 

Praca

Projektując ten tiny house, myśleliśmy o wszystkich, którzy lubią pracować w głusz, by skupić się na tym co dla nich ważne. Znajdziesz tu duże wygodne biurko lub stół roboczy. Dużą przestrzeń możesz zaaranżować jako pracownię lub gabinet. 

Nie wiesz czy za rok dalej będziesz chciał korzystać z tej samej działki? 

Postawimy Twój dom na kołach, byś mógł łatwiej zorganizować jego transport w inne miejsce. A jeśli zechcesz pozostać tam na dłużej, postawimy go w przygotowanym miejscu. 

Oba rozwiązania sprawdzą się świetnie także wtedy, gdy na terenie Twojej działki nie można postawić tradycyjnego domu.

Małe domy na kółkach to idea, która swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych. Zaprojektowane i zbudowane tak, aby można je było łatwo przemieszczać, kształtem przypominają domy tradycyjne. Budowane przy użyciu standardowych technik posiadają wszystkie potrzebne instalacje. Dlatego można w nich wydzielić część wypoczynkową, sypialną, kuchenną, jak i łazienkę z toaletą.

Budowanie domów z wcześniej przygotowanych modułów nie wymaga od Ciebie zaangażowa. Zamawiasz dom według projektu, a my przywozimy go na Twoją działkę.  Dzięki temu od razu nadają się do zamieszkania. Możesz w nich wygodnie żyć i wypoczywać. Użytkować dokładnie tak, jak domy tradycyjne.