Mamy niespotykane doświadczenie w swoim fachu.

1985

Wraz z budową kolejnych drewnianych konstrukcji, budujemy swoje doświadczenie. Nasza historia zaczyna się w 1985 roku, gdy otworzyliśmy Zakład Przerobu Drewna – Drewnotex, który z powodzeniem funkcjonuje do dziś. Jednak na tym nie zaprzestaliśmy.

2006

Wzrost zapotrzebowania na drewno zachęcił nas do poszerzenia usług o jego import. Z resztą nie tylko jego. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie i coraz większa liczba projektów zachęciła nas do poszerzenia swojej oferty o sprzedaż profesjonalnych akcesoriów, wkrętów, farb, specjalistycznych łączników, elementów mocujących itd. Następny krok był jednak przełomowy.

2017

Mając fach w ręku i bogatą wiedzę na temat obróbki drewna, 32 lata od utworzenia Drewnotex, zaczęliśmy projektować i budować nowoczesne ogrodowe konstrukcje, o minimalistycznym designie. Ich szybko została doceniona przez użytkowników. Okazane nam zaufanie przyczyniło się do napływu coraz większej ilości zleceń, które z powodzeniem realizujemy do dziś pod marką Pinegard.

2019

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego, gdy pojawiło się zapotrzebowanie na zagospodarowanie pustych przestrzeni małymi domkami, na stałe wprowadziliśmy je do naszej oferty. 

2021

Dwa lata od rozpoczęcia budowy pierwszych domków postanowiliśmy zebrać konkretne rozwiązania i stworzyć gotową ofertę. Bazując na doświadczeniu naszych stolarzy, monterów i wiedzy współpracujących z nami projektantów, którzy na swoim koncie mają także niesamowite wnętrza jachtów, zdecydowaliśmy kontynuować naszą pracę pod marką Pinehaus. Naszą działalność skupiliśmy na budowie tiny house i stacjonarnych domów modułowych z drewna. Tworzymy komfortowe przestrzenie z najlepszych materiałów.